CONNEXOON Twój pierwszy krok do inteligentnego domu

Connexoon jest świetnym rozwiązaniem, dla użytkowników którzy zaczynają swoją przygodę z inteligentnym domem lub takich, którzy nie potrzebują wszystkich funkcji, jakie mieszczą się w pojęciu inteligentnych domów.

Connexoon to jedno urządzenie i trzy aplikacje do sterowania różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona : okna, tarasy i bramy.

 

 

 

Intuicyjny interfejs pozwala na zaprogramowanie okna przy pomocy kilku kliknięć. Równie łatwo jest ustawić scenariusz, czujnik słoneczny, lub alarm w przypadku otwartego okna. Użytkownik może również zaprogramować scenariusze obecności lub nieobecności, aby móc spokojnie wyjechać z domu i mieć możliwość sprawdzenia stanu okien i drzwi z dowolnego miejsca na świecie.

Tworzenie odpowiedniej atmosfery, zapamiętanie ustawień i odtworzenie ich jednym kliknięciem. Możliwość zdalnego sprawdzenia stanu urządzeń. Zapamiętywanie swoich ulubionych ustawień poprzez zrobienie zdjęcia smartfonem! W ten sposób można później odtworzyć ulubiony scenarius, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Po powrocie czujesz, że Twój dom Cię wita. Kiedy nikogo w nim nie ma, możesz sprawdzić czy jest dobrze chroniony i zdalnie sprawdzić stan urządzeń. Dzięki funkcji geolokalizacji, bramy i drzwi garażowe same się otwierają kiedy użytkownik wraca do domu. Światła na zewnątrz automatycznie włączają się w nocy.


Kategorie: , , ,