Na wysoki połysk -drzwi nowoczesne

Drzwi na wysoki połysk – to odzwierciedlenie najnowszych światowych trendów modernistycznego designu. Ten prosty, a zarazem niezwykle efektowny element jakim są drzwi sprawi, że każde wnętrze zyska nowoczesny i ponadczasowy charakter. Bezprzylgowe skrzydła wyposażone zostały w trzy chowane zawiasy, dzięki którym drzwi zachowują minimalistyczny charakter. Drzwi posiadają regulowane ościeżnice i zamki magnetyczne, co przyczynia się do komfortu zarówno podczas montażu, jak i podczas użytkowania. Dostępne są w najmodniejszych odcieniach szarości, bieli oraz czerni. Pokryte są wysokiej jakości laminatem.

Laminat Połyskowy o gr. 0,7-0,8 mm to nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

 

 

 

 

Laminat Xtreme Matt o gr. 0,8 mm to innowacyjny laminat o matowej, nieodbijającej światła strukturze. Powierzchnia Xtreme Matt jest wytrzymała, odporna na zarysowania i łatwa w pielęgnacji. Struktura została dodatkowo wzmocniona własciwością Anti-Finger-Print, która chroni powierzchnięlaminatu przed odciskami palców i śladami tłuszczu.

 


Kategorie: