Drzwi Alumore Premium

Dla tych, którzy marzą o nowoczesnych drzwiach z indywidualnym zacięciem,  Eurocolor stworzył linię produktów ALUMORE PREMIUM.  Drzwi wykonane z najlepszej jakości materiałów, dostępne w różnych wariantach, z możliwością łączenia kształtów, kolorów i dodatkowych elementów, dających pełne pole do indywidualnego wyrazu.

1.Standard Premium

Drzwi serii Alumore Premium już w wersji podstawowej oferują wysoki standard wykonania, zastosowanych rozwiązań i technologi. Dzięki temu kupując nawet podstawową wersję, dostajesz produkt klasy premium, bez żadnych kompromisów.

2. Gwarancja Premium

Program gwarancji ceny to pewność tego, że wybierając jakikolwiek model w danej serii i wyposażeniu cena będzie taka sama. Dzięki temu po ustaleniu budżetu dokładnie wiesz czego możesz się spodziewać.

3. Dbałość o detal

Wybierając Alumore Premium masz pewność, iż Twoje drzwi zostaną wykonane z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Dzięki doświadczeniu specjalistów łączenia powierzchni są idealnie dopasowane, a każdy pojedynczy element perfekcyjnie obrobiony.

Drzwi Alumore Premium zapewniają  nie tylko świetną energooszczędność, ale również dużą stabilność. Ponadto grubość drzwi pozytywnie wpływa na wyciszenie, co z kolei poprawia komfort akustyczny. Kwestie bezpieczeństwa są równie ważne jak praktyczność i estetyka. Właśnie dlatego kupując drzwi z serii Alumore Premium szyby antywłamaniowe w panelu i naświetlu, dostajesz w standardzie. To bezkompromisowe połączenie nowoczesnej estetyki i praktyczności użytkowania. Dbałość o najmniejsze szczegóły to baza, na podstawie której powstał spójny i praktyczny design. Wszystkie elementy drzwi są zintegrowane, a więc tworzą idealnie gładką powierzchnię. Ponadto zastosowane ukryte zawiasy (opcja) i nierdzewne okucia, które zwiększają komfort użytkowania drzwi i podnoszą znacząco ich elegancję. Technologia suchego silikonu pozwoliła na unikalne połączenie szyby i panelu, dzięki czemu cała powierzchnia szyby jest dostępna dla Ciebie. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom technologicznym wybierasz spośród wielu modnych kolorów strukturalnych typu sparkle, standard lub drewna, a ponadto możesz dopasować kolorystykę do elewacji swojego domu i indywidualnych upodobań.

 

DRZWI ALUMORE PREMIUM WYPOSAŻONE SĄ W:

  1. Klamkę INOX od wewnątrz i mikrorozetę na zewnątrz poza wersją B&W (Opcja: klamka z anodowanego aluminium, o zwiększonej odporności (3 Klasa) z dopasowaną, odporną rozetą zewnętrzną. W opcji B&W standard czarna, polerowana anoda.
  2. Zasuwnicę INOX AUTOMAT 3 – punktową (Opcja za dopłatą: Sterowanie smartfonem CONNEXOON – inteligentny dom).
  3. Zawiasy rolkowe, od strony wewnętrznej (Opcja za dopłatą: zawiasy ukryte, niewidoczne od wewnątrz i na zewnątrz).

 

 


Kategorie: