Drzwi z PVC i RAU-FIPRO- harmonia kształtu i koloru,

Drzwi zewnętrzne to elegancka wizytówka domu. To tu witamy naszych gości, istotne jest więc ich znaczenie dekoracyjne.  Drzwi zewnętrzne to również miejsce, przez które może uciekać ciepło naszego domu i poprzez które będzie do wnętrza dostawał się hałas, dlatego ich dobór powinien być poprzedzony analizą naszych potrzeb.  Przed dokonaniem zakupu drzwi zewnętrznych powinniśmy wziąć pod uwagę takie czynniki jak: trwałość, bezpieczeństwo, estetykę wykonania oraz ich parametry techniczne – zdolność do termoizolacji, stopień wygłuszenia czy odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Zalety drzwi PVC i RAU-FIPRO:

Kolorystyka oraz faktura drzwi z PVC i RAU-FIPRO są tożsame z kolorystyką oraz fakturą okien stworzonych na bazie tych materiałów.

-Drzwi produkowane są na każdy wymiar.

Okucia drzwiowe występują m.in w wersji automatycznej. Oznacza to. że drzwi po zamknięciu blokują się same. Nie musimy pamiętać o zamykaniu ich na klucz.

-Sprawdzone niemieckie technologie,  zapewniają podwyższoną energooszczędność, komfort i spokój na długie lata. To idealny wybór zarówno dla budownictwa klasycznego, jak i energooszczędnego.

Aluminiowy próg stosowany w drzwiach zewnętrznych redukuje mostek termiczny. Próg niski gwarantuje komfortowe przejście na zewnątrz bez barier.


Kategorie: