Okna pcv, okna alu, okna drewniane, montaż okien kraśnik

Bramy garażowe segmentowe

Brama garażowa powinna spełniać zarówno wymagania estetyczne jak i funkcjonalne. Ważnymi cechami każdej bramy są wygląd, trwałość czy bezpieczeństwo. Brama segmentowa łączy w sobie wszystkie te elementy zapewniając najwyższy komfort jej użytkowania.

Płaszcz bramy zbudowany jest z paneli segmentowych o grubości 40mm  z blach stalowych cynkowanych ogniowo, a następnie lakierowanych lub powlekanych okleiną PCV .Wypełnienie paneli bramy stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa.

Każda brama produkowana jest na indywidualne zamówienie-zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia. Szeroki wybór przetłoczeń, kolorów czy struktur paneli pozwala na dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku. Aby uatrakcyjnić wygląd bramy możliwe jest zastosowanie aplikacji ozdobnych wykonanych ze stali nierdzewnej satynowanej i przeszkleń w różnych kształtach, które zapewniają naturalne oświetlenie.  Bramy segmentowe mogą być wyposażone w drzwi przejściowe. Dogodne a zarazem praktyczne rozwiązanie pozwalające na wejście do garażu bez konieczności otwierania bramy.

Brama segmentowa otwierając się pionowo do góry oszczędza miejsce zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Brama może się otwierać ręcznie lub automatycznie.

Brama ręczna jest łatwa w obsłudze poprzez zastosowanie wału napędowego wraz ze sprężynami równoważącymi ciężar bramy. Natomiast zastosowanie automatu sprawia, że wygodniej wjeżdżamy do garażu nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 

 


Kategorie: